spot_img
27.7 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 29, 2022
spot_img

AvrupaRail Başvuru Yap

Kurumsal;

2015 yılından beri kurumsal iletişim mottosunu ön plana çıkartan AvrupaRail,  Türkiye’nin en büyük gençlik oluşumlarından Interrail Türkiye’nin bir markası ve alt koludur.

Kültüründe seyahat etmek olan ama bir türlü yurtdışına gidemeyeceğini düşünen arkadaşlarımızın hayatına dokunmak, onların farklı kültürlerini tanıtmak amacıyla TÜRSAB belgeli otobüslerle yapılan Avrupa turunun adıdır. Hayatınızda kendinize yapacağınız en güzel şeylerden biri olan   ” Yolda Olmak ” hissini size yaşatmaya çalışır. Her sene sınırlı kontenjanla gidilmektedir.

AvrupaRail ; 2015 yılından bu yana yurtdışında ;  14 tane Büyük Avrupa Turu , 8 Tane Kuzey Avrupa Turu , 6 Tane Sömestr Turu organize etmiş , yurtiçinde ise  UludağRail , KapadokyaRail , KarsRail, KaradenizRail ve AkdenizRail etkinliklerini gerçekleştirmiştir.

Ayrıca 2018 yılı içerisinde özel şirket, okul ve kurumlara bir çok motivasyon gezileri  ve kamp organizasyonları düzenlemiştir. 27-28-29 Temmuz GezginFest Kilyos ve 7-8-9 Eylül GezginFest Van’ ın organizasyonlarında aktif bir rol almıştır.

AvrupaRail’i tüm öğrencilere anlatmak, yolda olmak hissiyatını onlara empoze etmek, seyahat halindeyken dikkat edilmesi gereken hususları onlarla paylaşmak, vize almak için en doğru yolları göstermek ve öğrencilerin seyahat öncesi, esnası ve sonrasında oluşabilecek muhtemel sorularını cevaplamak adına 2018 yılında 27 Üniversitede konferanslara katılım göstermiş ve onlara bilgi ve tecrübelerini aktarmıştır. Halen aktif bir şekilde davet edilen konferanslara katılım göstermektedir.

‘Yol Açık Yola Çık’  mottosu ile hareket eden AvrupaRail 2019 yılı itibari ile Büyük Avrupa Turu, Kuzey Avrupa Turu, Sömestr Orta Avrupa ve Balkanlar Turu, Büyük Balkan Turu, Ukrayna Turu, Küba Turu, Büyük İtalya Turu ve Endülüs İspanya Turlarını organize etmektedir.

Avruparail Nedir

Büyük Avrupa Turu 2019 (Avruparail9)

Büyük Avrupa Turu 2019 (Avruparail10)

Kuzey Avrupa Turu 2019 (Avruparail11)

Büyük Avrupa Turu 2019 (Avruparail12)

 

spot_img

ilgili makaleler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bağlı Kalın

354,865BeğenenlerBeğen
349,760TakipçilerTakip Et
5,296TakipçilerTakip Et
23,387TakipçilerTakip Et
10,600AboneAbone Ol
- Gezgin Fest -spot_img

en son makaleler

Etkinliklerden Haberdar Ol

Interrail Türkiye nin gerçekleştirdiği tüm etkinlik ve aktivitelerden haberder ol

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.