spot_img
22.6 C
İstanbul
Cuma, Mayıs 27, 2022
spot_img

Avruparail Nedir

Kurumsal;

2015 yılından beri kurumsal iletişim mottosunu ön plana çıkartan AvrupaRail,  Türkiye’nin en büyük gençlik oluşumlarından Interrail Türkiye’nin bir markası ve alt koludur.

Kültüründe seyahat etmek olan ama bir türlü yurtdışına gidemeyeceğini düşünen arkadaşlarımızın hayatına dokunmak, onların farklı kültürlerini tanıtmak amacıyla TÜRSAB belgeli otobüslerle yapılan Avrupa turunun adıdır. Hayatınızda kendinize yapacağınız en güzel şeylerden biri olan   ” Yolda Olmak ” hissini size yaşatmaya çalışır. Her sene sınırlı kontenjanla gidilmektedir.

AvrupaRail ; 2015 yılından bu yana yurtdışında ;  14 tane Büyük Avrupa Turu , 8 Tane Kuzey Avrupa Turu , 6 Tane Sömestr Turu organize etmiş , yurtiçinde ise  UludağRail , KapadokyaRail , KarsRail, KaradenizRail ve AkdenizRail etkinliklerini gerçekleştirmiştir.

Ayrıca 2018 yılı içerisinde özel şirket, okul ve kurumlara bir çok motivasyon gezileri  ve kamp organizasyonları düzenlemiştir. 27-28-29 Temmuz GezginFest Kilyos ve 7-8-9 Eylül GezginFest Van’ ın organizasyonlarında aktif bir rol almıştır.

AvrupaRail’i tüm öğrencilere anlatmak, yolda olmak hissiyatını onlara empoze etmek, seyahat halindeyken dikkat edilmesi gereken hususları onlarla paylaşmak, vize almak için en doğru yolları göstermek ve öğrencilerin seyahat öncesi, esnası ve sonrasında oluşabilecek muhtemel sorularını cevaplamak adına 2018 yılında 27 Üniversitede konferanslara katılım göstermiş ve onlara bilgi ve tecrübelerini aktarmıştır. Halen aktif bir şekilde davet edilen konferanslara katılım göstermektedir.

‘Yol Açık Yola Çık’  mottosu ile hareket eden AvrupaRail 2019 yılı itibari ile Büyük Avrupa Turu, Kuzey Avrupa Turu, Sömestr Orta Avrupa ve Balkanlar Turu, Büyük Balkan Turu, Ukrayna Turu, Küba Turu, Büyük İtalya Turu ve Endülüs İspanya Turlarını organize etmektedir.

Vizyon – Misyon ?

Misyon;

Turizm, seyahat ve teknik hizmetler alanında, ana hissedarımız Interrail Türkiye’nin vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda, müşterilerimize değer katacak profesyonel hizmetleri, uygun fiyat ve kaliteli servis anlayışıyla sunarak, onların güvenilir iş ortağı olmak ve gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla müşterilerimize her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi yüksek eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktır.

Vizyon;

Güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, kurumsallığı ön plana çıkartan genç girişimci ruhuna  yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir seyahat acentesinden daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın değeri yüksek, bu alanda lider ve örnek seyahat acentesi  olmaktır.

Neden AvrupaRail ?

Genç Katılımcılar;

Katılımcılarımız 18-35 yaş aralığında olup seyahat ortalamamız 24’tür. Genç ve dinamik katılımcılar ile uzun ve keyifli yolları AvrupaRail otobüsü ile gerçekleştirip büyük ve eşsiz tecrübeler edinebilirsiniz.

Grup İndirimi ve Ödeme Kolaylığı;

Eğer 7 ve daha fazla arkadaş grubu ile katılmak isterseniz kişi başı 30 Euro’luk indirim hakkınız olur. Her bir katılımcımız için peşin ödemelerde 50 Euro’luk indirim hakkı mevcuttur. Çeşitli kur kampanyalarımızı da sosyal medya hesaplarımızdan ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Ödemelerinizi peşin olarak, elden taksit imkanı ile, kredi kartı ile peşin ve taksitli olarak güvenle yapabilirsiniz.

Sözleşme Garantisi;

Her bir katılımcımız ile katılımcımızın ve markamızın tüm haklarını saklı tutmak ve garanti altına almak adına , İstanbul Mahkemelerinin yetkili olarak atandığı Paket Tur Sözleşmesi imzalanır.

Rahat ve Keyifli Yolculuk;

Yolculuklarımız Çalıkıran Turizm işbirliğinde 8070 Türsab no’lu MAN ve MERCEDES marka fuar araçları ile gerçekleşmektedir.  Seyahatlerimiz rengarenk ve özel koltuk dizaynlarına sahip bu araçlarımız 46 kişilik olup 42 katılımcımız ile,  Avrupa yollarında son derece deneyimli olan Otobüs Kaptanlarımız eşliğinde  gerçekleşmektedir. Turlarımızda 2 adet kaptanımız olup , yolda tüm Avrupa Ülkelerinin belirlemiş olduğu kurallara uyularak ve asla ihlal etmeyerek seyahatlerimiz gerçekleşmektedir.

Interrail Türkiye Garantörlüğü;

Seyahatlerimiz Interrail Türkiye güvencesiyle gerçekleşmektedir. AvrupaRail , Interrail Türkiye’nin alt koludur.

Kurumsal İletişim;

Şirketimiz yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerde profesyonelleşmiş, üretken ekip arkadaşları ile kurumsal iletişimi kullanarak katılımcılarımıza deneyimlerimizi aktarmıştır.

Şirket, Kurum, Okul ve Derneklere Özel Tur Planları;

Otobüslü seyahatlerde 32 ve üzeri, diğer tüm etkinliklerde 20 ve üzeri katılımcısı olan tüm şirket, kurum, okul ve dernekler bizimle iletişime geçebilirler. Hazırda olan AvrupaRail seyahatlerini seçebileceğiniz gibi, sizlerin belirleyeceği tarih,rota ve standartlarda, en iyi fiyat garantisini sizlere sunacaktır.

Samimi, Yardımsever ve Güvenilir Kadro;

Seyahatlerimiz; genç, dinamik, işinde profesyonel, samimi ve güvenilir koordinatörlerimiz eşliğinde gerçekleşmektedir. Yurtdışına çıktığınızda bocalamanız ya da bir konu hakkında fikir sahibi olmamanız çok normaldir. Bu durumun farkında olarak sizlere kolay ve güvenilir hizmeti koordinatör arkadaşlarımız vereceklerdir. Ekibimiz; dünyayı gezmiş  bir ekiptir. Dünya vatandaşlığı önceliğinde üslup, iletişim ve eğlenceye önem verilmektedir.

Sevgiler
AVRUPARAIL

spot_img

ilgili makaleler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bağlı Kalın

354,865BeğenenlerBeğen
349,733TakipçilerTakip Et
5,296TakipçilerTakip Et
23,379TakipçilerTakip Et
10,700AboneAbone Ol
- Gezgin Fest -spot_img

en son makaleler

Etkinliklerden Haberdar Ol

Interrail Türkiye nin gerçekleştirdiği tüm etkinlik ve aktivitelerden haberder ol

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.