Biletix Yılın Festivali GezginFest Van

Biletix Yılın Festivali GezginFest Van

Biletix'in gerçekleştirdiği oylamada, 'En Beğenilen Festival' GezginFest Van, 'En Beğenilen Erkek Şarkıcı' Edis, 'En Beğenilen Kadın Şarkıcı' Sıla, 'En Beğenilen Müzikal' 'Ghost', 'En Beğenilen Tiyatro Oyunu' '39 Basamak', 'En Beğenilen Stand-up/ Komedi Sanatçısı' Kaan Sekban, 'En Beğenilen Yabancı Sanatçı' Imagine Dragons oldu.

Biletix tarafından gerçekleştirilen "Yılın Bileti" oylamasında, "En Beğenilen Erkek Şarkıcı" Edis, "En Beğenilen Kadın Şarkıcı" Sıla seçildi.

Aynı anda 21 ülkede gerçekleşen ve bu yıl dördüncüsü düzenlenen etkinliğin ödül töreni, Uniq İstanbul'da yapıldı.

Biletix Genel Müdürü Kemal Erdine, tören öncesi yaptığı konuşmada ellerinden geldiğince iyi deneyimler yaşatmaya çalıştıklarını belirterek, "Biz biliyoruz ki bazı anlar anlatılmaz, sadece yaşanır. Özellikle konserler, tiyatro oyunları, müzikaller ve festivallerde yaşanan deneyimler gibi." ifadelerini kullandı.

Müzik kategorisinde "En Beğenilen Festival" seçilen GezginFest Van'ın ödülü de İnterrail Türkiye Kurucusu Bestami Köse'ye  takdim edildi.

"En Beğenilen Erkek Şarkıcı" seçilen Edis de alınabilecek ödülün en gerçek ödül olduğunu söyleyerek, "Çünkü klipleriniz izlenebilir, şarkılarınız dinlenebilir, radyoda denk gelinebilir. Bir günde ünlü, bir günde rezil olabilirsiniz ama eğer bir kitle sizin biletinizi almak için emek harcıyorsa o zaman gerçek bir yoldasınız demektir. O yüzden tüm Biletix ailesine ve kendi ekibime çok teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Sıla Gençoğlu adına ödülü alan menajeri Serkan Güney ise ödülü eğlence sektörü emekçilerine armağan ettiğini dile getirdi.

Törende, sahne sanatları kategorisinde "En Beğenilen Müzikal" "Ghost", "En Beğenilen Tiyatro Oyunu" dünyaca ünlü aynı adlı romandan uyarlanan "39 Basamak", "En Beğenilen Stand-up/ Komedi Sanatçısı" ise Kaan Sekban oldu.

Tiyatro gösterisi olduğundan etkinliğe katılamayıp video görüntüsü gönderen Kaan Sekban da Biletix'e ve izleyicilere teşekkür ederek, "Bizler yolun başındaki insanlarız. Böyle kıymetli organizasyonlarda çok kıymetli ödüllerle motive edilmek, gerçekten paha biçilmez bir şey. Bu güzel gece ve böyle bir etkinlik için, sanatçıları motive ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum." dedi.

   "En Beğenilen Yabancı Sanatçı" Imagine Dragons, "En Beğenilen Mekanlar" ise Zorlu PSM, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi ve KüçükÇiftlik Park seçildi.

Tören öncesi sahneye çıkan Biletix çalışanları, vurmalı çalgılarla mini bir konser verdi.

Oylama, Biletix'in resmi internet sitesi www.biletix.com'da, 5-11 Kasım tarihlerinde gerçekleştirildi.

http://www.biletix.com/yilinbileti/TURKIYE/tr?utm_source=instagram.com&utm_campaign=yilinbileti_sonuclar_271118

 

Comments

comments

Previous Bir Doğu Ekspresi Hikayesi
Next Avrupa Birliği’nden Gençlere Ücretsiz Interrail Bileti

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply

You might also like

Raydan Çıkanlar 0 Comments

30 Agustos InterRail Türkiye’de Nasıl Kutlandı 

Grup Üyelerimizin dünyanın her yerinden bize ulaştırdıları bazı fotoğraflar Burak Tolga Başoluk‎ – Bükreş Zafer Bayramı Atatürk Meydanı’nda Atatürk büstünün önünde kutlanır! Gökhan Emre Akıl – Etiyopya 30 ağustos Zafer

Haberler 0 Comments

YalovaRail Kampı | Interrail Turkiye

Geleneksel kamplarımız Yalovarail tamamlandı. Yalova Tatil Park ta gerçekleştirdiğimiz kampımıza 6000 kişinin katılmasıyla festival tadında geçti. Kamp Alanımız özel bir işletme olması doğa ve denizin aynı alanda olması Kampimiz Cuma baslayip Pazar

Haberler

Zeytinli Rock Fest Ertelendi 

Turkiye’ nin en büyük çadır festivallerinden Zeytinli Rock Festivalin  Balıkesir Edremit Kaymakamlığı tarafından ertelendiği açıklandı. Gece 02:00 gibi yapılan açıklamadan sonra organizasyon ekibinden sabah saatlerinde açıklama geldi. Zeytinli Rock Açıklaması