CouchRail

IMG_6605
CouchRail ;
İlhamını birçok gezginin kullandığı ‘’ Couchsurfing ” adlı internet sitesinden alan ‘’ couchRail ”  Interrail Türkiye grubunun alt oluşumudur. Bütün ülke geneline yayılmış gönüllüler topluluğu, tüm önyargıları, negatif düşünceleri bir kenara bırakıp kanepelerini, odalarını dünyanın her bir yerinden gelen gezginlerle ücretsiz paylaşmaktadır.

40 binden fazla üyesi olan couchRail oluşumunda 1 senede dünyanın her yerinden 10.000’den fazla üyesi birbirine misafir olmuş ve hiç sorunla karşılaşılmamıştır.
Ödül : 2015 yılı en faydalı gezgin oluşumu ödülü ( Ege Üniversitesi )

Peki kimler kullanabilir?

Kalıplaşmış düşünceleri, önyargıları, korkuları bir kenara bırakan herkes dahil olabilir. Referans size couch bulma da kolaylık sağlasa da zorunlu değildir. Kendinizi tanıtan ufacık bir yazı ve couch aradığınız şehri yazarak anında aramıza katılabilir ve hiç tanımadığınız bir insanın evinde ücretsiz şekilde konaklayabilirsiniz.
CouchRail

CouchRail; having taken inspiration by the website called “couchsurfing” many traveller use, is a sub-group of Interrail Turkey.
The volunteer community speading the all country shares its couch without prejudice and negative thoughts.

Is it just in Turkey? Isn’t there any coach abroad?
Many foreign guests have been included in the fast growing group. At the same time, there are lots of members of us who entertain guests abroad.

Who can use this?

Everyone putting prejudice,fears, stereotyped thoughts to one side can get involved in our group. Even though your references can make it convenient, you don’t have to have references. You can immediately join us by writing a short text introducing yourself and writing the city where you are looking for couch.

for CouchRail