Duyuru : Interrail Türkiye Üyelik Alımı

5
9690

Grup üyelerinin sayfaya kabulu ve etkinliklere gelmesi için daha önce günlük veya haftalık yapılan alımlar 1 ay’a çıkartılmıştır. Üyelerin kabulü, onaylanması bugünden itibaren aylık yapılacaktır.

Interrail Türkiye’ de grup üyeleri tek tek seçilerek alınmaktadır. Fake profil, fake fotoğraflar ya da rahatsız edici profile sahip üyeler gruba alınmamaktadır.

Gruba acil girmeniz gerekebilir ya da üyelik ile ilgileri sorularınız olabilir. Bunun için formumuzu doldurmanız bizim için kolaylaştırıcı olacaktır. Formu dolduran üyeler öncelikli olarak alınabilecektir.

Üyelik Formu İçin Tıklayınız 

 

Hakkımızda

5 YORUMLAR

  1. […] Ulaşım : – Yalova Yaşar Okuyan Bulvarı üzerinden yalovanin cikisina gidiyoruz (termal cinarcik armutlu yönü) bu bulvar uzerinde KİPA alisveris marketide var.   – çınarcik tabelalarini kacirmadan ana yoldan sapmiyoruz. – Çınarcık çıkışında Teşvikiye köyüne doğru devam edip köy yolundan Teşvikiye Kent Ormanı yolunu takip ederek KırkahvesiGarden Camping alanına ulaşıyoruz. *** Kent Ormanı girişinde sizi alana getirmek için görevli bir kişi bulunacak.   Aracı olmayanlar için 2 seçenek var   1) Hergun saat 13:00da Cinarcik merkezde iskelenin orada teşvikiye ormanina minübüs var. Geri dönüşte akşam 17:00 de Çınarcığa.   2) Yalova İdo iskelesinin 50 metre yaninda büyük dolmus duragı var ordan teşvikiye arabaları direk köyün merkezine kadar getiriyor. Otostop ile araç bulamayanlara elimizden geldiğince yardımcı olacağız alana getirmek için.   Alanda alkol satışı yok alkollerinizi alıp gelin.   *** Bölge trekking konusunda çok zengin. Şelaleler, Delmece yaylası ve Dipsiz Göl var. Kamping alanı şelaleye çok yakın . Birlikte de sevimli yürüyüşler yapabiliriz.     Görüşmek üzere      http://interrailturkiye.com.tr/duyuru-interrail-turkiye-uyelik-alimi/ […]

  2. interrail e katılmak istiyorum uzun yıllardır seyahat ediyor ve seyahat etmeyi seviyorum gurubunuza katılmayı istiyorum teşekkürler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here