Hakkımızda

interrailturkiyelogo

Interrail Turkiye Kimdir?

Gezginlerin Interrail başta olmak üzere tüm seyahatlerinde acil ihtiyaçlarına cevap vermek, onları seyahate hazırlayıp  ‘’seyahat etmek ve yolda olmak’’ felsefesinin daha çok insana ulaşmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur. Gezgin Fest, CampRail, AvrupaRail, Gezgin Sözlük gibi markalara sahiptir.

Hayatı boyunca Roma’ ya , Hindistan’a gitmek bir hayalmiş gibi düşünen dostlarımıza ”  bu işin ütopya olmadığından bahsetmek, güzelliğini ve kolaylığını anlatmak, onların hayatına dokunmak amacındadır.”

Bestami Köse önderliğinde 86 kişilik yönetim kadrosuyla işleyişi sağlanan grubumuzun etkileşimi Facebook sayfası ve Facebook grubu üzerinden sağlanmaktadır.

2 Kasım 2013 tarihinden itibaren ” yol açık yola çık ” sloganıyla   kar amacı gütmeyen topluluk, 2.5 sene gibi kısa bir sürede 1.4 m den fazla genç gezgine hitap eden Türkiye’ nin en büyük  gençlik oluşumlarından biri haline gelmiştir.

Türkiye içinde ve Dünya genelinde yaptığımız  buluşmalarla  yavaş yavaş grup olmaktan çıkıp arkadaş ortamına dönüşmeye başlayan grubumuz;  yardım etmeyi temel felsefe edinmiş gezgin ruhların bir araya geldiği güzel bir aile ortamı yaratmaya çalışmaktadır.

AkdenizRail, KaradenizRail, BoluRail, YedigöllerRail, KapadokyaRail, KarsRail gibi Türkiye içinde 300′ den fazla, farklı organizasyon düzenleyerek insanlara ucuz şekilde nasıl gezilir felsefesini aşılamıştır.

RomaRail, BarcelonaRail, AmsterdamRail adı altında yurt dışı etkinlikleri organize etmiştir.

Biz Katılmak için lütfen formu doldurunuz

2013 : 4 Etkinlik | Yurtiçi
2014: 524 Etkinlik | 8 Yurtdışı
2015: 1442 Etkinlik |  16 Yurtdışı
2016: 3490 Etkinlik | 21 Yurtdışı
2017: 604 Etkinlik | 4 Yurtdışı
2018: 504 Etkinlik | 7 Yurtdışı

Etkinlikleri incelemek için TIKLAYINIZ.


Interrail Türkiye Facebook Grubu için