Longoz Kampımızın Duyuruları
18 Ağustos 2016 10850 Views

Longoz Kampımızın Duyuruları

ATTENŞIN PILİS !

Önceden alana giden arkadaslar olursa daginik kurmasinlar ve coplerini yerlere atmasinlar lutfen.Orasi bizim gozbebegimiz olmali ve dikkat etmek zorundasiniz. 

* Alana geldiğinizde InterRail Türkiye bayrağının olduğu yere çadırınızı kurun. Diğer yerlere kurduğunuzda oluşacak kötü durumlardan sizleri korumak istiyoruz.

*InterRail Türkiye felsefesinde ve paylaşımcılığında oraya geliniz. Insanlara lütfen saygı duyun.
Siz muhtemelen biliyorsunuz ama biz yine hatirlatalim istedik. Gunubirlik piknige gelmediginizi, kampa gittiginizi hatirlatir, o mangallari evinizde birakmanizi temenni ederiz. 

Mangalini yakacak birileri varsa lutfen ekipten uzak bir yere kursunlar. Eger yemeklerinizi pisirmek istiyorsaniz kamp atesimizi ya da kendi yakacaginiz kamp ateşinizi kullanabilirsiniz. Insanlarla atesinizi paylasabilirsiniz.
Burasi bizim atesimiz, burasi bizim yemegimiz bizim kamplarimizda olmaz. Eger paylasimdan ve anlayistan uzak biriyseniz lutfen bu huylarinizi kenari birakip geliniz.

* Her köşe başına ve her çadır önüne ateşinizi yakmayınız. Bu konuda görevli arkadaşlar sizi yönlendirecektir.
* Kampta olduğunuzu unutmayın ve duyarlı olun. Çöplerinizi ortalığa bırakmayınız

• Aracıyla gelen olursa odun vs yüklenin, lazım olacaktır.

•Sineklikleri yuk etmeyin, alanda sinek vs yok.

• Müzik aletlerinizi deniz icin de bikini vs unutmayin.

•Alanda tuvalet ve su var

• Kamp’a katilmak icin ücreti yatirmaniz ve isim listesinde isminizi beklemeniz yeterlidir. Ekstra birsey yapmaniza gerek yok.

• Kampta ihtiyaciniz olan ekipman cadir mat tulumdur. 

•Alanin sahil tarafini cektik, agac olan tarafi once gidenler gidip oralara duzensiz cadir kurmamasi icin paylaşılmamıştır. Son gun tam ter duyurulacaktie.

• Kamp alanini gelen ekiple gunun sonunda bastan sona temizleyecegiz. Yere cop atan gordugunuzde tutun kulagindan denize dökün.

• Igneada cok guzel bir yer, insanlari kibar ve yardimsever. Oraya gittiginizde lutfen o insanlarin misafirperverligine karsi kibar olalim.

• Onceden alana giden arkadaslar olursa daginik kurmasinlar ve coplerini yerlere atmasinlar lutfen.

• Kamplarimizda plan yapmamaya calisiriz. Onceki duyurularimizi mutlaka okumaya calisin. Ya da InterRail TR kimdir ona bakiniz.
• Cop konusunda ultra hassas olmanizi rica ediyoruz. Bu konuda uyarilara ragmen cop atmaya devam ederseniz dogayi koruma temasindaki kamplarimizdan sizi uzaklastirmak zorunda kalabiliriz.

• Biz ses yapan, eglenen, guzel vakit geciren topluluguz, ayaklarimi uzatip dinlenmek istiyorum diyen arkadaslarimiz olurda hafif ses yaparsak lutfen kibarca uyarin.

• Diger bilgiler gun yaklastikca verilecektir. Kamp alaninin net verilmemesi kamp duzenini bozmamak icindir.

KAMP ETKİNLİĞİNİN LİNKİ İÇİN TIKLAYINIZ

Comments

comments

Previous 45 Gün 2000 TL Mısır Gezisi
Next Bir Marakeş Tarifi

You might also like

Interrail 0 Comments

Artık InterRail’e Istanbul’dan Başlayabileceksiniz.

2011’den beri InterRail yapan gezginler seyahatlerine Tekirdağ- Sofya ya da Tekirdağ- Bükreş treniyle başlıyordu. Halkalı-Edirne-Kapıkule demiryolu hattında 2011 yılından bu yana süren çalışmaların ardından ilk sefer  10.00′ da başlamış oldu.Artık InterRail

Haberler

Bugün Gökyüzüne Bakmayı Unutmayın

Grubumuzun kamp yapmasına da sebep olan Meteor Yağmurları bugün ışığın az olduğu yerlerden görünecek. Bilim adamlarına göre, şehir ışıklarından uzaklaşabilenler saatte 90 ila 110 yıldız kaymasına tanıklık edecek. Bu eşsiz

Interrail Turkiye Etkinlikleri 1Comments

KarsRail 5 Duyurusu 2

Yoğun talebin TCDD tarafından karşılanamaması dolayısıyla 4 senedir yaptığımız KarsRail  etkinliğimizin 5.sinde   toplu etkinlik olmayacaktır. Arkadaşlarımız kendi rezervasyonlarını yaparak istedikleri tarihte yolculuk yapabilirler. KarsRail 5 Etkinlik Linki İlgili Comments comments