Longoz Kampımızın Duyuruları

Longoz Kampımızın Duyuruları

ATTENŞIN PILİS !

Önceden alana giden arkadaslar olursa daginik kurmasinlar ve coplerini yerlere atmasinlar lutfen.Orasi bizim gozbebegimiz olmali ve dikkat etmek zorundasiniz. 

* Alana geldiğinizde InterRail Türkiye bayrağının olduğu yere çadırınızı kurun. Diğer yerlere kurduğunuzda oluşacak kötü durumlardan sizleri korumak istiyoruz.

*InterRail Türkiye felsefesinde ve paylaşımcılığında oraya geliniz. Insanlara lütfen saygı duyun.
Siz muhtemelen biliyorsunuz ama biz yine hatirlatalim istedik. Gunubirlik piknige gelmediginizi, kampa gittiginizi hatirlatir, o mangallari evinizde birakmanizi temenni ederiz. 

Mangalini yakacak birileri varsa lutfen ekipten uzak bir yere kursunlar. Eger yemeklerinizi pisirmek istiyorsaniz kamp atesimizi ya da kendi yakacaginiz kamp ateşinizi kullanabilirsiniz. Insanlarla atesinizi paylasabilirsiniz.
Burasi bizim atesimiz, burasi bizim yemegimiz bizim kamplarimizda olmaz. Eger paylasimdan ve anlayistan uzak biriyseniz lutfen bu huylarinizi kenari birakip geliniz.

* Her köşe başına ve her çadır önüne ateşinizi yakmayınız. Bu konuda görevli arkadaşlar sizi yönlendirecektir.
* Kampta olduğunuzu unutmayın ve duyarlı olun. Çöplerinizi ortalığa bırakmayınız

• Aracıyla gelen olursa odun vs yüklenin, lazım olacaktır.

•Sineklikleri yuk etmeyin, alanda sinek vs yok.

• Müzik aletlerinizi deniz icin de bikini vs unutmayin.

•Alanda tuvalet ve su var

• Kamp’a katilmak icin ücreti yatirmaniz ve isim listesinde isminizi beklemeniz yeterlidir. Ekstra birsey yapmaniza gerek yok.

• Kampta ihtiyaciniz olan ekipman cadir mat tulumdur. 

•Alanin sahil tarafini cektik, agac olan tarafi once gidenler gidip oralara duzensiz cadir kurmamasi icin paylaşılmamıştır. Son gun tam ter duyurulacaktie.

• Kamp alanini gelen ekiple gunun sonunda bastan sona temizleyecegiz. Yere cop atan gordugunuzde tutun kulagindan denize dökün.

• Igneada cok guzel bir yer, insanlari kibar ve yardimsever. Oraya gittiginizde lutfen o insanlarin misafirperverligine karsi kibar olalim.

• Onceden alana giden arkadaslar olursa daginik kurmasinlar ve coplerini yerlere atmasinlar lutfen.

• Kamplarimizda plan yapmamaya calisiriz. Onceki duyurularimizi mutlaka okumaya calisin. Ya da InterRail TR kimdir ona bakiniz.
• Cop konusunda ultra hassas olmanizi rica ediyoruz. Bu konuda uyarilara ragmen cop atmaya devam ederseniz dogayi koruma temasindaki kamplarimizdan sizi uzaklastirmak zorunda kalabiliriz.

• Biz ses yapan, eglenen, guzel vakit geciren topluluguz, ayaklarimi uzatip dinlenmek istiyorum diyen arkadaslarimiz olurda hafif ses yaparsak lutfen kibarca uyarin.

• Diger bilgiler gun yaklastikca verilecektir. Kamp alaninin net verilmemesi kamp duzenini bozmamak icindir.

KAMP ETKİNLİĞİNİN LİNKİ İÇİN TIKLAYINIZ

Comments

comments

Previous 45 Gün 2000 TL Mısır Gezisi
Next Bir Marakeş Tarifi

You might also like

Interrail Turkiye Etkinlikleri 0 Comments

Geleneksel UludağRail 4 Etkinlik Duyurusu

Merhaba arkadaşlar,   Geleneksel olarak yaptığımız UludagRail’ in 5.sinde tekrar beraberiz. Etkinlik ücretini yatırmadan önce şu linki mutlaka okuyunuz. Etkinlik Linkine ve Ödeme için tıklayınız   http://interrailturkiye.com.tr/bu-interrail-turkiye-ne-ayak/   Interrail Türkiye yaptığı

Interrail Turkiye Etkinlikleri 0 Comments

InterRail Türkiye Tedx Istanbul’da

Türkiye’ nin en büyük etkinliklerinden Technology, Entertainment ve Design sözcüklerinin baş harflerinden oluşan TED  “ideas worth spreading” sloganıyla yola çıkan ve kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. 4.000’e yakın katılımcının beklenildiği Tedx

Interrail Turkiye Etkinlikleri 0 Comments

01 Ekim- 02 Ekim Bolu Abant Kampımız

Grubumuzun seyahate teşvik ve doğa farkındalığı temasında kamplarımıza devam ediyoruz. 160 kişi kontenjanlı Bolu Kampımızın detayları için linke tıklayınız Gidiş :01 Ekim Cmtesi 00:30 ( gece ) Taksim AKM (Yani cumayı cumartesiye