Mini Kamp Eğitimi

0
1012

Mini kamp eğitimleri

İlk defa kampa tecübesini yaşayacak ve  bilgilerini tazelemek isteyen arkadaşlarımız için bilgilendirme;

” Temel Kampçılık Atölyesi”

Kampçılık atölyesinin amacı en basit haliyle kamp yaparken ihtiyaç duyacağınız bilgilerin öğrenilmesini sağlamaktır. Atölye malzemelerin doğru seçilmesi ve doğru kullanılması, doğaya zarar vermeden nasıl kamp yapılacağının gibi önemli bilgilendirmelerin paylaşılması hedeflemektedir.

”Kamp Ateşi Atölyesi”

Doğaya zarar vermeden ateş yakmak kampçılığın temel taşlarındandır. Ateş yakarken uygulanması ve dikkat edilmesi gereken birçok önemli husus vardır.Atölyenin amacı doğaya zarar vermeden doğru ve güvenli ateş yakma yöntemlerini öğretmektir.

” Doğada, ilk yardım eğitimi”

İlk yardım bilmek ve acil durumlarda müdahale edebilmek doğa sporları ile uğraşan kişiler için önemlidir. Atölyenin temel amacı temel ilk yardım bilgilerinin yanı sıra doğada ilk yardımın neden önemli olduğunu anlatmak ve kendinizi koruyabilecek kadar ilk yardım bilgisine sahip olmanızı sağlamakdır.

Atölyelerimiz etkinlik alanımızda doğada öğlenmek ve bilgilerinizi tazelemek için programımız da belirtiğimiz saatlerde etkinlik alanında eğitmenlerimiz sunumları ve anlatımlarıyla bilgilerimizle harmanlayacağız.

İstanbulrail Kampı

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here