MotoRail | Motosikletli Gezginler Kimdir

MotoRail | Motosikletli Gezginler Kimdir ?

Interrail Türkiye ailesinin alt gruplarından birisi olup, egosunu yere bırakmış, seyahat ve motosiklet kültürünü benimsemiş, gezginlik ruhuna sahip kişilerin paylaşım yapabilmesi amacıyla kurulmuş grubumuzdur.

Sayfamız;
Beraber geziler,turlar yapan, kamplara giden, akşamları yemekler yiyerek zaman geçiren, gecenin 02.00’sinde benzinim bitti diyen arkadaşına yatağından kalkıp yardım etmeye giden, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda sokakta çocuklara hediyeler dağıtan, kampta ateşini- yemeğini, yolda bilgi ve tecrübesini paylaşan çıkar gözetmeden iletişim ve yardımlaşmayı benimsemiş sosyal sorumlu üyelerden oluşmaktadır.

Grubumuzda her tarzdan motosiklete sahip arkadaşlarımız vardır. Motosikletlerimizin markası, modeli, tarzı, fiyatı hiç ama hiç önemli değil.

Diğer sürücü ve yayaları rahatsız etmemek, güvenlik için gerekli tedbirleri alabilmek, çevresine bu konuda doğru örnekler sunabilmek ve belki de en güzeli ” Daha fazla gezmeliyim” diyebilmek bizler için çok daha önemlidir.
Genç-yaşlı, kadın-erkek, farklı fikir ve ideolojilere sahip olunmasını gözetmeden ” Motosikletli Gezginlik” konusunda hem fikir olup beraber zaman geçirmeyi seviyoruz. Gezginlik ruhunun yaşamımızı ve dünyayı güzelleştirdiğini biliyor, buna göre yollarda gidiyoruz.

Ayaklarımız yerden bir iki karış havada, onlarca km hızla, rüzgarı hissederek yol katetmek ve bu özgürlüğü beraber tatmak bizlere iyi geliyor. Bu paylaşımları takip edebilmek, belki bir gün beraber sürebilmek için grubumuza hepimizi bekleriz.

13649715_623802027795113_1563381795_n