spot_img
25.7 C
İstanbul
Cuma, Temmuz 1, 2022
spot_img

Sosyal Medya Ekibimize Katılın

Interrail Turkiye Kimdir?

Gezginlerin Interrail başta olmak üzere tüm seyahatlerinde acil ihtiyaçlarına cevap vermek, onları seyahate hazırlayıp ‘’seyahat etmek ve yolda olmak’’ felsefesinin daha çok insana ulaşmasını sağlamak amacıyla 2 Kasım 2013 tarihinde kurulmuştur.

Gezgin Fest, CampRail, AvrupaRail, Gezgin Sözlük, Patagonya World gibi markalara sahiptir.

2 Kasım 2013 tarihinden itibaren ” yol açık yola çık ” sloganıyla kurulan topluluk, 2 sene gibi kısa bir sürede 1.4 m den fazla genç gezgine hitap eden Türkiye’ nin en büyük gençlik oluşumlarından biri haline gelmiştir. Topluluğun güncel takipçisi 3 milyon tekil kullanıcıdır.

Facebook oluşumumuz Interrail Türkiye

Her ay ortalama 200 bin kişinin aktif olduğu Facebook grubumuz da aylık ortalama 50 bine yakın post paylaşılmaktadır. Deneyimlerini paylaşan arkadaşlarımız ilk defa seyahat edecek gezginlere en güncel bilgileri sunan ortam sağlayıcı görevi sunar.

Facebook Gruplarımız

Kamp ve Doğa Hayatı || CampRail

YardımRail | Yardım Dükkanı

COUCHRAIL

üniRail | Ödev, Proje Paylaşımı, Ev Arkadaşı, Öğrenci Kulüpleri

Interrail Türkiye BicycleRail

interrail türkiye otostop

Interrail Türkiye’nin facebook bünyesinde Camprail – Yardımrail – Couchrail – Foodrail – Motorail – Ünirail – Kariyerrail vb gibi 20 den fazla farklı kategorilerde her grubunda 100 bin den fazla katılımcının olduğu sosyal medya grupları bulunmaktadır. Bu topluluklar sosyal medyanın dışında sahada etkinliklerde de bulunmaktadır.

Sosyal Medya Ekibi Katılmak ister misiniz?

Interrail Türkiye 100 den fazla gönüllü yöneticileriyle her alanda aktif rol oynamaktadır.

Interrail Türkiye ve Camprail hesaplarımız başta olmak üzere ınstagram da geliştirdiğimiz seyahat üzerine hesaplarımız bulunmaktadır ve her gün bu hesaplara paylaşım yapan adminlerimiz seyahat üzerine çeşitli içerikler hazırlamaktadır.

Hesap içeriğine göre araştırırken öğrendiğimiz ve paylaştığımız içerikleri takip eden binlerce kullanıcıya bir çok konum hakkında çeşitli içerikler sunuyoruz. Instagram üzerinde paylaştığımız içeriklerimi hesap içeriğine göre facebook gruplarımızda yada bizi instagram üzerinde etiketleyen mesaj gönderen gezgin arkadaşlarımızın içerikleri paylaşmaktayız.

Ailemize katıldığınızda taktirde ekibimiz sizlere nasıl içerik bulacağınız konusunda ayrıntılı bilgi paylaşımı yapacak adım adım size neler yapmanız gerektiğini bilgisini paylaşacaktır.

Sosyal Medya Ekibinde Olmak Size Ne Katar?

Sosyal medyanın her gün geliştiğini ve geleceğin bu yönde şekillendiğini hatırlatmak isteriz.

Sosyal medya ekimizde olmak milyonlarca kişinin takip ettiği oluşumda Interrail Türkiye ailemizin bir parçası olmanızı seyahat etme kültürünü daha fazla sahiplenmenize ve dünyayı daha hızlı keşfeme tutkunuza bir adım daha yaklaştıracaktır.

Günümüzde gelişen sosyal medya kültürünü kendi hesabınızda veya geliştirmek istediğiniz işletme hesabınızda ınterrail türkiye ekibinde deneyimleyeceğiniz bilgilerle daha kaliteli içerik hazırlama konusunda deneyim sahibi olacaksınız.

Sosyal medya ekibimizde yer alan her arkadaşımız Interrail Türkiye bünyesinde yer alan festival – camp ve bütün etkinliklere ücretsiz katılma hakkı kazanır

Çok okuyan mı çok gezen mi yoksa çok fazla içerik hazırlayıp paylaşan mı hesaplarımızda içerik paylaşan adminlerimiz için çok içerik araştırıp paylaşan olduğunu söylemek isteriz. 🙂

Instagram Hesaplarımız

Ekibimize katılmak isterseniz aşağıdaki formu lütfen eksiksiz doldurunuz.

  Hangi alanlarda katkı sağlamak isterseniz?
  Tasarım EkibiYazılım EkibiEtkinlik EkibiSaha EkibiŞehir TemsilcisiSosyal Medya İçerik Ekibi

  Tarafıma SMS ve Eposta gönderimini kabul ediyorum

  Detayları ve Kuralları okudum, kabul ediyorum>

  spot_img

  ilgili makaleler

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Bağlı Kalın

  354,865BeğenenlerBeğen
  350,942TakipçilerTakip Et
  5,296TakipçilerTakip Et
  23,395TakipçilerTakip Et
  10,600AboneAbone Ol
  - Gezgin Fest -spot_img

  en son makaleler

  Etkinliklerden Haberdar Ol

  Interrail Türkiye nin gerçekleştirdiği tüm etkinlik ve aktivitelerden haberder ol

  Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

  Bir şeyler yanlış gitti.