Yurtdışına Giderken Almanız Gereken Kart Europen Youth Card

0
2560

Interrail’ e ya da herhangi bir yurtdışı gezisine giderke kullanabileceğiniz bazı kartlar işinizi kolaylaştırabilir. Disneyland ya da Macchu Picchu gezisi yaparken bir anda 40 euro gibi indirimlere sahip olabilirsiniz.

Tam açılımı European Youth Card – Avrupa Gençlik Kartı olan,  gençlerin finansal erişimini artırarak alım güçlerini desteklemeyi ve seyahat olanaklarına erişimlerini artırmayı hedefleyen EYCA, hali hazırda 30’dan fazla ülkede sayıları 7 milyonu aşan genç kullanıcılarına 70 binden fazla avantaj sunmakta.

Geçen yıl itibari ile ülkemizde Troy özellikli ön ödemeli kart olarak gençlerin kullanımına sunulan EYCA, yurt içinde aralarında Opet, Mavi, Kığılı, Hotiç, Carrefour, IKEA, Morhipo gibi anlaşmalı markaların olduğu 7 binden fazla noktada kullanıcılarına, yapmış oldukları alışverişlerde farklı oranlarda GençPara adı verilen para iadesi gerçekleştirmekte ve iade ettiği GençPara’ları ise dilediğince kullanma-harcama özgürlüğü sunmakta. Yurt dışındaki avantajları arasında; Disneyland, Flixbus, Aireuropa, Renfe, Sixt, Camper, Spot a Home gibi markalar ve Van Gogh Müzesi (Van Gogh Museum), Atletico Madrid Müzesi(Museo Atlético de Madrid), Paris Orkestrası(orchestre dechambre de Paris) Londra Müzesi(Museum of London) gibi müzelerde bulunmakta. Ayrıca EYCA’nın ödeme özelliği ile Steam, Aliexpress gibi platformlarda ödemelerini gerçekleştirebilmenize imkân verebilmektedir. EYCA Kart sahibi olmak ve tüm bu avantajlardan faydalanabilmek içinse tek koşul 12-29 yaş aralığındaki bir genç olmak.

Yıllık vizeletme ücret, hesap işletim ücreti, kart aidatı vb. ücret ve masrafları olmayan EYCA Kart’a yalnızca bir kereye mahsus kurye ücreti ve tüm vergiler dâhil 29.90TL ödeyerek sahip olunabilmekte. www.eycaturkiye.com web sayfası üzerinden başvuru formunu doldurmanız ardından isminize özel EYCA Kart, kurye tarafından kapınıza kadar teslim ediliyor.  EYCA Kart sahibi olmak ve EYCA hakkında detaylı bilgi edinmek için http://eycaturkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here